ZAYIFLAMA UYGULAMALARI

SAĞLIKLI KİLO VERME

AMAN DİKKAT !

Kilo verme konusunda yüzlerce çeşit uygulama olmakta birlikte bu uygulamaların vücuda etkisi kaçınılmaz oluyor. 

Hızlı kilo verme uygulamalarında tutunda hap ve ilaçlarla yapılan tamamen ticari amaçlı insanlara sunulan uygulamalar benden de geri dönüşümü olanaksız tahribatlara yol açıyor. Haberler de sık sık konu olan yanlış zayıflama teknikleri birçok insanın sağlığıyla oynamakla birlikte sonu ölüme kadar gide bilen sağlıksız zayıflama teknikleri sektörün en büyük düşmanı. 30-40 yaşları arsında insanların 20-30 senede aldıkları kiloların bir ay içerisinde kayba uğraması çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Dünya Sağlık Örgütünce bir ay içerisinde en fazla kilo kaybı 3,5 ile 4 kilo gram arasında olmalıdır. Popiler olarak tercih edilen zayıflama uygulamaları bu rakamın kat ve kat üzerindedir bunu akabinde uygulamayı kullanan insanların saçlarında dökülmeler, tırnaklarında kırılmalar, yoğun halsizlik belirtileri,kalp atış ritminde gözle görülür düşüklük ve düzensizlik ilerleyen dönemlerde ise kalp krizi ve çeşitli tedavisi olamayan  hastalıklara yol açmaktadır.

Tam da bu alanda Almina Güzellik Merkezi sizlere sağlıklı zayıflama uygulamasını sunarak içiniz rahat güvenilir ellerde sizin sağlığınıza en ufak zarar vermeyecek uygulamaları sunuyor. Uyguladığımız seans ve programlarla Dünya Sağlık Örgütünce insan vücuduna her hangi bir zararı olmayan ekipmanlarla sizlere en doğru hizmeti vermektedir.

BİNLERCE LİRANIZ ÇÖPE GİTMESİN !

İşe yaramayan uygulamalar ,sonradan geri alınan kilolar ve verdiğiniz binlerce tl ye son .

Çözüm odaklı çalışma ve uygun fiyat politikamızla sizlere zayıflama konusunda en iyi fiyatı kalıcı sağlıklı çözümler sunuyoruz. 

Hemen bizleri arayarak avantajlı fiyat ve uygulamalarımız dan faydalanın hem sağlığınız hemde bütçeniz zarar görmesin

SOGUK LİPOLİZ UYGULAMASI

SAĞLIKLI SOĞUK LİPOLİZ İLE TEK SEANSTA  4 BEDEN İNCELME

Show More

SOĞUK LİPOLİZ UYGULAMASI

Bu uygulama çoğu kadın ve erkeğin hayal ettiği zayıflama hedeflerine sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyor ve bunu yaparken de sizleri uzun süren zaman harcamalarından kurtarıyor. Günümüzde en başarılı insan profillerine bakıldığında hepsin de görünen ortak özellik zaman planlaması oluyor.

Başarılı insanlarda doğru zaman ve uygulamayı tercih etmeleri onları özel ve kariyer hayatında zirveye taşıyan etkenlerden birsi oluyor.

Zamanı boş yere harcamadan sağlıklı ve sonuç odaklı bir zayıflama yani kilo verme uygulaması olan SOĞUK LİPOLİZ  hem beylik düzü hem de esenyurt daki güzellik merkezlerimiz de uygulanmaya devam ediyor.

Genel olarak ele alındığında uygulamanın çalışma disiplinleri ve neden vücudumuza zararsız olduğunu aşağıda maddeler halinde belirterek bir miktar da olsa bu uygulama konunda soru işaretlerini zihninizden silmek istiyoruz .

 

   

  • Uygulamanın çalışma esası kilo kaybı yada diğer bir değişle zayıflama uygulanarak bölgeye gönderdiği titreşimler ile bu bölgedeki yağ dokularını parçalayarak ağrısız sızısız hiç bir sağlıksal sorun yaratmadan bölgesel zayıflamayı sunuyor bu zayıflama uygulmasının uyguladığı yöntemi aşağıdaki başlık altında göstermek gerekirse ; 

  • Uygulama cihazı deri altındaki yağ bezelerine gönderdiği iki varyasyonlu soğuk ve sıcak çok dalgalarıyla aynı anda hem dondurup hemde ısıtarak ağ bezelerini parçalama işlemidir. 

  • Peki uygulama esnasında deri üstü yani tenimiz her hangi bir deforme görüyormu ? 

  • HAYIR üst deri yani teniniz uygulama esnasında kullanılan özel jel ile hem korunuyor hem de aynı jel sayesinde uygulamanınhangi bölgede olması gerekiyorsa o bölgeyi absorbe ederek istenilen bölgede zayıflamayı sağlıyor. 

  • Yaptığımız tüm uygulamalar da ve dünya sağlık örgütünce her hangi bir sağlıksal sorun teşkil etmediği gözlemlenen bu uygulama uygulamayı yaptıran kişilerde 48 saat içerisinde uygulanan bölgede 3 ile 4 benden incelme gözlenmiştir.

  • İstanbul da bu uygulamayı beylük düzü ve esenyurta müşterilerinin hizmetine sunan ALMİNA GÜZELLİK MERKEZİ sağlıklı kilo verme ve kilo kontrolü alanında daima sizlerin yanında . 

  • Hemen bizleri arayarak konu hakkında bilgi alabilir salonlarımız da uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz .


 

© 2023 Almina Güzellik Merkezi Proudly created with Web house

İstanbul Almina Güzellik Merkezi Esenyurt